Вбивства149
Z
K/D1.031 Сервери
Смерті145
У голову45
Час5год 8хв
Розширена статистика гравця
Повний зріз по всіх публічних серверах: бойова статистика, раунди, бомба, defuse, сесії та прогрес.
K/D1.03
HS%30.2%
Точність20,8%
Шкода20 438
Асісти24
Сесії25підключень 25
Раунди0
Перемоги T49,5%45 / 91
Перемоги CT42,7%41 / 96
Бомба: вибух / встановлення2 / 825,0% вибухів від встановлень
Defuse: успіх / спроба3 / 3100,0% успішно
Вбивства своїх / самогубства0 / 0
XP0+0 extra
Бонусні очки0
Combat DNA
П’ять незалежних оцінок на основі accuracy, HS, K/D, bomb actions, assists/teamkills та часу гри.
Стрільба52.5
Виживання41.2
Objective100
Командна гра16.1
Активність39.4
DNA — прозорі похідні метрики з фактичних CSStats counters; це не прихований AI-рейтинг. · rbs-dna-1
Hitgroup DNA
Розподіл h_0…h_7 з вихідної CSStats бази.
Назви H0–H7 залишені як у джерелі: дамп не містить достовірної відповідності номерів частинам тіла.
RBS Player Passport
Один гравець у всій публічній мережі RBS з часткою активності по серверах.
K 1495год 8хв
100% kills · 100% timeWeapon Mastery 2.0
Ефективність зброї за kills, K/D, accuracy, HS і damage.
| Зброя | Mastery | K | K/D | ACC | HS% | DMG/HIT | Сервери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DEAGLE | SILVER · 64.4 | 39 | 0.81 | 27.86% | 38.46% | 57.4 | 1 |
| AK47 | SILVER · 56.4 | 46 | 1.24 | 17.1% | 30.43% | 32 | 1 |
| M4A1 | SILVER · 53.2 | 32 | 1.1 | 16.03% | 34.38% | 25.5 | 1 |
| AWP | SILVER · 51.5 | 13 | 1.3 | 37.5% | 0% | 103.2 | 1 |
| FAMAS | SILVER · 50.9 | 5 | 1.67 | 33.93% | 40% | 30.2 | 1 |
| USP | BRONZE · 45.5 | 6 | 1.5 | 26.53% | 33.33% | 30.6 | 1 |
| GLOCK18 | BRONZE · 33.8 | 2 | 0.4 | 33.33% | 0% | 21.2 | 1 |
| GALIL | BRONZE · 32.7 | 5 | 1.67 | 15.11% | 20% | 28.9 | 1 |
| P90 | BRONZE · 21.5 | 0 | 0 | 30.77% | 0% | 23.3 | 1 |
| GRENADE | BRONZE · 6.6 | 1 | 1 | 0% | 0% | 20.3 | 1 |
| KNIFE | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
| FLASHBANG | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
| WEAPON_C4 | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
Найкращі карти гравця
#1css_inferno60.2K/D 1.5 · ACC 25.75%
#2de_lite57.6K/D 1.43 · ACC 22.73%
#3de_cachee45.5K/D 0.5 · ACC 55%
#4de_dust245.4K/D 1 · ACC 16.55%
#5de_inferno45.2K/D 0.93 · ACC 22.36%
#6de_mirage41.2K/D 0.71 · ACC 27.49%
#7de_overpass0.2K/D 0 · ACC 0%
#8de_ancient_csgo0.2K/D 0 · ACC 0%
Статистика за серверами
Рейтинг підтверджених гравців та їхня загальна статистика по серверах RBS.
| Сервер | Skill | K | D | K/D | HS% | ACC | A | DMG | Час | Звання / рівень |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AutoMix 5x5 +Skill#191.211.118.152:27016 | 112,9 | 149 | 145 | 1.03 | 30.2% | 20.8% | 24 | 20 438 | 5год 8хв | — |
Додаткова статистика
Статистика зброї
| Зброя | K | D | HS | Damage |
|---|---|---|---|---|
| ak47AutoMix 5x5 +Skill#1 | 46 | 37 | 14 | 5471 |
| deagleAutoMix 5x5 +Skill#1 | 39 | 48 | 15 | 5736 |
| m4a1AutoMix 5x5 +Skill#1 | 32 | 29 | 11 | 4383 |
| awpAutoMix 5x5 +Skill#1 | 13 | 10 | 0 | 1548 |
| uspAutoMix 5x5 +Skill#1 | 6 | 4 | 2 | 796 |
| galilAutoMix 5x5 +Skill#1 | 5 | 3 | 1 | 606 |
| famasAutoMix 5x5 +Skill#1 | 5 | 3 | 2 | 573 |
| glock18AutoMix 5x5 +Skill#1 | 2 | 5 | 0 | 360 |
| grenadeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 1 | 0 | 0 | 872 |
| p90AutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 93 |
| knifeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| flashbangAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| weapon_c4AutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Статистика за картами
| Мапа | K | D | HS | Час |
|---|---|---|---|---|
| de_dust2AutoMix 5x5 +Skill#1 | 54 | 54 | 18 | 2год 10хв |
| de_infernoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 26 | 28 | 8 | 48хв |
| de_liteAutoMix 5x5 +Skill#1 | 30 | 21 | 9 | 43хв |
| de_mirageAutoMix 5x5 +Skill#1 | 20 | 28 | 5 | 43хв |
| css_infernoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 18 | 12 | 5 | 19хв |
| de_overpassAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 14хв |
| de_ancient_csgoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 9хв |
| de_cacheeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 1 | 2 | 0 | 0хв |
Сезони
Сезони
| Період | # | Бали | K | D | Час |
|---|---|---|---|---|---|
| Сентябрь 2026 · 01.09 | 1484 | 138.7 | 120 | 123 | 4год 15хв |
| Август 2026 · 19.08 | Немає результатів | 0 | 0 | 0 | 0хв |