Вбивства108
.
K/D0.751 Сервери
Смерті144
У голову28
Час4год 40хв
Розширена статистика гравця
Повний зріз по всіх публічних серверах: бойова статистика, раунди, бомба, defuse, сесії та прогрес.
K/D0.75
HS%25.9%
Точність29,5%
Шкода14 092
Асісти19
Сесії26підключень 26
Раунди0
Перемоги T51,2%42 / 82
Перемоги CT41,0%48 / 117
Бомба: вибух / встановлення1 / 137,7% вибухів від встановлень
Defuse: успіх / спроба2 / 2100,0% успішно
Вбивства своїх / самогубства0 / 0
XP0+0 extra
Бонусні очки0
Combat DNA
П’ять незалежних оцінок на основі accuracy, HS, K/D, bomb actions, assists/teamkills та часу гри.
Стрільба66
Виживання30
Objective100
Командна гра17.6
Активність37.7
DNA — прозорі похідні метрики з фактичних CSStats counters; це не прихований AI-рейтинг. · rbs-dna-1
Hitgroup DNA
Розподіл h_0…h_7 з вихідної CSStats бази.
Назви H0–H7 залишені як у джерелі: дамп не містить достовірної відповідності номерів частинам тіла.
RBS Player Passport
Один гравець у всій публічній мережі RBS з часткою активності по серверах.
K 1084год 40хв
100% kills · 100% timeWeapon Mastery 2.0
Ефективність зброї за kills, K/D, accuracy, HS і damage.
| Зброя | Mastery | K | K/D | ACC | HS% | DMG/HIT | Сервери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DEAGLE | SILVER · 61.9 | 9 | 0.28 | 37.18% | 55.56% | 54.3 | 1 |
| FAMAS | SILVER · 58.5 | 16 | 1.33 | 33.79% | 31.25% | 27.3 | 1 |
| USP | SILVER · 57.7 | 7 | 0.7 | 38.71% | 42.86% | 25.5 | 1 |
| AK47 | SILVER · 55.3 | 35 | 0.95 | 23.99% | 17.14% | 30.2 | 1 |
| M4A1 | SILVER · 53.2 | 23 | 0.61 | 26.39% | 17.39% | 22.9 | 1 |
| GALIL | BRONZE · 47.5 | 7 | 1.17 | 24.14% | 42.86% | 28 | 1 |
| MP5NAVY | BRONZE · 44.5 | 2 | 2 | 30.77% | 50% | 27.3 | 1 |
| GLOCK18 | BRONZE · 44.4 | 9 | 2.25 | 28.07% | 11.11% | 27.6 | 1 |
| GRENADE | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 23 | 1 |
| FLASHBANG | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
| WEAPON_C4 | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
Найкращі карти гравця
#1de_cachee52.4K/D 1.13 · ACC 27.37%
#2de_inferno43.6K/D 0.77 · ACC 30.77%
#3de_overpass43.1K/D 0.5 · ACC 33.88%
#4de_train40.8K/D 0.78 · ACC 23.58%
#5de_ancient_csgo36.9K/D 0.5 · ACC 30.53%
#6de_dust20.4K/D 0 · ACC 0%
#7de_mirage0K/D 0 · ACC 0%
Статистика за серверами
Рейтинг підтверджених гравців та їхня загальна статистика по серверах RBS.
| Сервер | Skill | K | D | K/D | HS% | ACC | A | DMG | Час | Звання / рівень |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AutoMix 5x5 +Skill#191.211.118.152:27016 | 100,3 | 108 | 144 | 0.75 | 25.9% | 29.5% | 19 | 14 092 | 4год 40хв | — |
Додаткова статистика
Статистика зброї
| Зброя | K | D | HS | Damage |
|---|---|---|---|---|
| ak47AutoMix 5x5 +Skill#1 | 35 | 37 | 6 | 4507 |
| m4a1AutoMix 5x5 +Skill#1 | 23 | 38 | 4 | 2499 |
| famasAutoMix 5x5 +Skill#1 | 16 | 12 | 5 | 2018 |
| deagleAutoMix 5x5 +Skill#1 | 9 | 32 | 5 | 1575 |
| glock18AutoMix 5x5 +Skill#1 | 9 | 4 | 1 | 883 |
| uspAutoMix 5x5 +Skill#1 | 7 | 10 | 3 | 918 |
| galilAutoMix 5x5 +Skill#1 | 7 | 6 | 3 | 785 |
| mp5navyAutoMix 5x5 +Skill#1 | 2 | 0 | 1 | 218 |
| grenadeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 689 |
| flashbangAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| weapon_c4AutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Статистика за картами
| Мапа | K | D | HS | Час |
|---|---|---|---|---|
| de_cacheeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 43 | 38 | 11 | 1год 19хв |
| de_infernoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 27 | 35 | 5 | 1год 16хв |
| de_overpassAutoMix 5x5 +Skill#1 | 22 | 44 | 8 | 1год 11хв |
| de_ancient_csgoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 9 | 18 | 2 | 32хв |
| de_dust2AutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 21хв |
| de_trainAutoMix 5x5 +Skill#1 | 7 | 9 | 2 | 0хв |
| de_mirageAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 0хв |
Сезони
Сезони
| Період | # | Бали | K | D | Час |
|---|---|---|---|---|---|
| Октябрь 2026 · 01.10 | 2510 | 9.4 | 0 | 0 | 4год 42хв |
| Август 2026 · 19.08 | Немає результатів | 0 | 0 | 0 | 0хв |