Вибір даних
Сервер• Н Е З Л А М Н І • | UA 18+
Покриття даних:A2S Джерело 1/1 · Період 1/1Stats SQL Джерело 1/1 · Період 1/1Geo Джерело 1/1 · Період 1/1Мапи Джерело 1/1 · Період 1/1Зброя Джерело 0/1
ПОВЕРНЕННЯ ГРАВЦІВ
Повернення нових гравців
Показує, яка частка нових гравців повернулася через 1, 7 і 30 днів після першої появи.
Найраніші когорти починаючи з 17.09.2026 можуть містити імпортовану/неповну історію. Для трендів надійніші пізніші дати.
D1 ?18.33%371 доступних спостережень
D710.9%321 доступних спостережень
D30—0 доступних спостережень
Нових гравців373
| Дата першого візиту | Гравці | D1 | D7 | D30 |
|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | 2 | — | — | — |
| 15.10.2026 | 11 | 27.27% | — | — |
| 14.10.2026 | 8 | 12.5% | — | — |
| 13.10.2026 | 8 | 0% | — | — |
| 12.10.2026 | 6 | 16.67% | — | — |
| 11.10.2026 | 10 | 20% | — | — |
| 10.10.2026 | 7 | 28.57% | — | — |
| 09.10.2026 | 10 | 10% | 0% | — |
| 08.10.2026 | 9 | 11.11% | 22.22% | — |
| 07.10.2026 | 14 | 35.71% | 28.57% | — |
| 06.10.2026 | 20 | 20% | 0% | — |
| 05.10.2026 | 13 | 23.08% | 7.69% | — |
| 04.10.2026 | 21 | 23.81% | 4.76% | — |
| 03.10.2026 | 15 | 13.33% | 13.33% | — |
| 02.10.2026 | 12 | 16.67% | 16.67% | — |
| 01.10.2026 | 12 | 16.67% | 41.67% | — |
| 30.09.2026 | 18 | 11.11% | 11.11% | — |
| 29.09.2026 | 9 | 33.33% | 11.11% | — |
| 28.09.2026 | 14 | 21.43% | 14.29% | — |
| 27.09.2026 | 13 | 15.38% | 7.69% | — |
| 26.09.2026 | 11 | 36.36% | 9.09% | — |
| 25.09.2026 | 11 | 27.27% | 9.09% | — |
| 24.09.2026 | 11 | 18.18% | 18.18% | — |
| 23.09.2026 | 9 | 22.22% | 11.11% | — |
| 22.09.2026 | 5 | 0% | 0% | — |
| 21.09.2026 | 14 | 14.29% | 7.14% | — |
| 20.09.2026 | 21 | 14.29% | 4.76% | — |
| 19.09.2026 | 31 | 12.9% | 9.68% | — |
| 18.09.2026 | 14 | 14.29% | 7.14% | — |
| 17.09.2026 | 14 | 14.29% | 7.14% | — |