Вибір даних
Сервер• Н Е З Л А М Н І • | UA 18+
Покриття даних:A2S Джерело 1/1 · Період 1/1Stats SQL Джерело 1/1 · Період 1/1Geo Джерело 1/1 · Період 1/1Мапи Джерело 1/1 · Період 1/1Зброя Джерело 0/1
← Усі картиКАРТА
de_dust2_2x2
Детальна картка карти: онлайн до та після, порівняння серверів, переходи, час активності, гравці та географія.
Оцінка карти?87.1/ 100
Період застосовується до запусків та онлайну. Зміна після зміни карти та впевненість розраховані за накопиченою історією; оцінка карти враховує обидва набори даних. Достатньо спостережень · Спостережень переходів: 93
Запусків93
Ігрові години61.1
Середній онлайн28.00
Піковий онлайн31
Через 5 хв3,4%
Через 15 хв2,9%
Через 30 хв2,0%
Онлайн до та після зміни карти?
Надійність 100%До карти27.19
Через 5 хв28.11
Через 15 хв27.98
Через 30 хв27.73
Одна карта на різних серверах
порівняння за одним алгоритмом| Сервер | Запусків | Середній | Пік | Через 15 хв | Через 30 хв | Оцінка карти |
|---|---|---|---|---|---|---|
| • Н Е З Л А М Н І • | UA 18+ | 93 | 28.00 | 31 | 2,9% | 2,0% | 87.1 |
Що ставити після
Збереження аудиторії→ de_dust2101,3%Відновлення онлайна 71.95 · Переходів: 22→ de_agrena99,9%Відновлення онлайна 69.82 · Переходів: 48→ de_barcelona101,2%Відновлення онлайна 61.83 · Переходів: 6→ de_inferno101,1%Відновлення онлайна 59.95 · Переходів: 5→ de_nuke3299,8%Відновлення онлайна 58.07 · Переходів: 5→ awp_india102,9%Відновлення онлайна 57.74 · Переходів: 2→ $2000$100,5%Відновлення онлайна 57.47 · Переходів: 4→ de_kabul_32103,6%Відновлення онлайна 56.99 · Переходів: 1→ de_alexandra100,0%Відновлення онлайна 56.60 · Переходів: 4→ de_aztec_winter101,1%Відновлення онлайна 56.58 · Переходів: 3→ fy_new_pool_day2102,5%Відновлення онлайна 55.35 · Переходів: 1→ de_dust4ever102,5%Відновлення онлайна 55.34 · Переходів: 1→ fy_pool_day298,9%Відновлення онлайна 55.04 · Переходів: 4→ de_dust2_2020101,0%Відновлення онлайна 54.83 · Переходів: 2→ de_bretonia101,0%Відновлення онлайна 54.78 · Переходів: 2→ de_dust2_winter100,9%Відновлення онлайна 54.75 · Переходів: 2→ de_santorini102,0%Відновлення онлайна 54.60 · Переходів: 1→ de_avangard101,7%Відновлення онлайна 54.27 · Переходів: 1→ de_valpo2100,5%Відновлення онлайна 54.15 · Переходів: 2→ de_lake_csgo100,5%Відновлення онлайна 54.05 · Переходів: 2
Що краще ставити перед
Збереження аудиторії$1000$ →667,5%Відновлення онлайна 100.00 · Переходів: 1aim_deagle5 →145,2%Відновлення онлайна 100.00 · Переходів: 1cs_16fighter →149,9%Відновлення онлайна 100.00 · Переходів: 1de_dust2002 →130,7%Відновлення онлайна 99.38 · Переходів: 2de_mirage →123,8%Відновлення онлайна 94.10 · Переходів: 5de_cup_spay →126,9%Відновлення онлайна 93.74 · Переходів: 2de_casino →127,5%Відновлення онлайна 92.91 · Переходів: 1cs_militia →127,3%Відновлення онлайна 92.57 · Переходів: 1cs_siege →127,3%Відновлення онлайна 92.57 · Переходів: 1cs_estate →123,5%Відновлення онлайна 88.55 · Переходів: 2de_airstrip →124,4%Відновлення онлайна 88.32 · Переходів: 1cs_assault →120,9%Відновлення онлайна 84.69 · Переходів: 2cs_rats2 →118,6%Відновлення онлайна 79.62 · Переходів: 1de_survivor →118,4%Відновлення онлайна 79.20 · Переходів: 1de_prodigy →115,2%Відновлення онлайна 77.86 · Переходів: 3de_kabul →112,2%Відновлення онлайна 73.27 · Переходів: 3de_tuscan →111,3%Відновлення онлайна 71.91 · Переходів: 3de_agrena →100,9%Відновлення онлайна 71.29 · Переходів: 22de_dust2 →100,5%Відновлення онлайна 70.81 · Переходів: 31aim_headshot →111,1%Відновлення онлайна 69.98 · Переходів: 2
Дні та час доби
коли карта показує найкращі результати| День | Період | Запусків | Середній | Пік | Через 15 хв | Надійність |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Ніч | 11 | 28.12 | 29 | 0,5% | 100% |
| Пн | Ранок | 5 | 28.18 | 29 | -0,5% | 63% |
| Вт | Ніч | 10 | 28.02 | 30 | 7,4% | 100% |
| Вт | Ранок | 2 | 27.77 | 29 | 14,0% | 25% |
| Ср | Ніч | 10 | 27.91 | 28 | 3,2% | 100% |
| Ср | Ранок | 1 | 28.85 | 30 | 3,6% | 13% |
| Ср | День | 1 | 28.50 | 30 | -1,7% | 13% |
| Чт | Ніч | 9 | 27.85 | 29 | -0,6% | 100% |
| Чт | Ранок | 2 | 27.70 | 30 | 0,0% | 25% |
| Чт | День | 1 | 29.67 | 31 | -10,7% | 13% |
| Чт | Вечір | 1 | 27.73 | 30 | 4,7% | 13% |
| Пт | Ніч | 14 | 27.79 | 29 | 6,7% | 100% |
| Пт | Ранок | 4 | 28.25 | 30 | 0,5% | 50% |
| Сб | Ніч | 6 | 28.02 | 29 | 6,8% | 75% |
| Сб | Ранок | 3 | 28.07 | 30 | 0,0% | 38% |
| Нд | Ніч | 8 | 27.86 | 29 | 2,6% | 100% |
| Нд | Ранок | 4 | 28.39 | 31 | -0,5% | 50% |
| Нд | Вечір | 1 | 30.00 | 30 | -3,2% | 13% |
Найкращі гравці
Точна статистика гравців за картою за період накопичується з 2.4.14Статистика гравців поки не накопичена для вибраного розділу.
Географія карти
GEO того самого дня, що й ігрова статистикаГеографія для вибраного розділу поки не накопичена.